O nás

O NÁS

Kořeny našeho rodinného ateliéru sahají do druhé poloviny 19. století, kdy tvořil slavný písecký architekt a stavitel Jan Kodl. Po něm přebral řemeslo jeho syn, malíř a architekt Jiří Kodl, člen slavného spolku Mánes. Jeho syn Libor Kodl čelil kruté době a bohužel skonal mlád. Novodobou historii začal psát až v devadesátých letech tohoto století Libor Kodl II., jenž navrhuje dodnes a je mentorem a zárukou zkušeností celému ateliéru.  Dravou moderní krev představuje Libor Kodl III., který má již dnes za sebou několik oceněných projektů. Spolu s nimi dotváří celý projekční tým řada specialistů, zahradních architektů a právníků.

 

Lišíme se hlavně v přístupu k jednotlivým zákazníkům - nejsou to pro nás čísla projektů, ale konkrétní lidé, individuality, které si zaslouží vlastní, na míru ušité, řešení. Proto rádi navazujeme i neformální vztahy, abychom lépe poznali, co pro vás bude nejlepší. V našem ateliéru se na Vás těší osvědčený tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi s projektováním širokého spektra staveb. Rádi pro Vás vytvoříme architektonickou studii nebo jen poradíme při konzultaci. Také zajistíme profesionální servis během všech projektových fází architektonické zakázky od vyřízení potřebných povolení, přes stavební dozor až po kolaudaci stavby.

Rovněž zajišťujeme i další služby:

MEDIA

HLAVNÍ ARCHITEKTI

Ing. arch. Libor Kodl III.

Ing. arch. Libor Kodl II.

Ing. arch. Libor Kodl

Ing. arch. Jiří Kodl

(1986-)

(1951-2018)

(1922-1952)

(1889-1954)

Ing. Jan Kodl

(1855-1903)

TÝM

Architekti - Ing.  arch. Marie Gelová, Ing. arch. Luděk Staněk, Ing. arch. Jan Lorenc, Ing. Katie Gudová, Bc. Dáda Lukáčová, Josef Kučera

 

Elektroinstalace - Ing. Kamil Urban, Jan Vísner

 

Vzduchotechnika, vytápění - Ing. Vít Hujer

 

Požární bezpečnost - Ing. Lucie Soukeníková, Ing. Zdena Kubištová, Ing. arch. Jakub Novotný

 

Energetika - Ing. Bruno Vallance, Ing. Tereza Plíšková, Ing. Kamila Jakubíková

 

Právní experti - Mgr. Štěpán Jahoda, Mgr. Štěpán Ciprýn

 

Office manager - Ing. Barbora Horáková

Rádi si s Vámi promluvíme o Vašem projektu

Kontaktujte nás →

Copyright © 2018 Rakowski & Co.